Редактор: Виолета Николаеваe-mail: За връщането на втория мандат говори в студиото на

...
Редактор: Виолета Николаеваe-mail: За връщането на втория мандат говори в студиото на
Коментари Харесай

Петър Курумбашев: Логично е мандатът да бъде връчен на третата политическа сила, но едва ли

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: 

За връщането на втория мандат приказва в студиото на БТВ Петър Курумбашев:

" Не се приказва за целите на новото държавно управление, което и да е то, а единствено за това кой ще връща мандата. 

А се надявам при идващото държавно управление да можем да стигнем най-малко 2 млн имунизирани, да се реши въпросът с туристическия отрасъл. Важно е какво се случва с банковата почивка, тъй като заемите бяха разсрочени, само че не бяха опростени. Кой на кого ще върне мандата и кой кото обича са напълно други тематики. 

Всеки си написа на неговата фейсбук страница, само че няма обща такава. Единствената обща е Народното събрание, само че там всеки си комуникира с неговите хора. Политическият хайлайф да внимава с квалификациите. Много е рисково да се окаже, че си в коалиция със " страхливец ". Наричат Българска социалистическа партия алчна партия, а на следващия ден тя им оказва помощ, само че гласоподавателите няма да дадат нещо по-различно несъмнено при идващия избор най-вероятно. 

Има значение кой е " арбитър на мача ". Тенденции може да отчетем при започване на юни.
Българска социалистическа партия не виждам да направи държавно управление с ГЕРБ или с Има Такъв Народ. Има ясна логичност мандатът да бъде връчен на третата по величина политическа мощ, само че очевидно нама да стане. " - разяснява политикът. 

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.

Прочети тук -
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР